Otrzymaliśmy podziękowania od Michała za pomoc w zbiórce pieniędzy na przeszczep szpiku kostnego . Poniżej zamieszczam cały list.

Drodzy Przyjaciele!

Na ręce Wasze, Prezydentów Klubów, pragnę przesłać moje serdeczne podziękowania za wszystkie wpłaty przekazane RC Kraków Wyspiański, z przeznaczeniem na leczenie chorego na białaczkę syna naszej klubowej koleżanki, Małgosi Radziejowskiej. Wybaczcie, proszę, że nie mogę podziękować każdemu z darczyńców w indywidualnym liście, jednakże nie są mi znane poszczególne adresy mailowe wpłacających. Proszę zatem o przekierowanie tej wiadomości do członków Waszych Klubów.

 

Do tej pory udało nam się już zebrać ponad 30.000 złotych. Część wpłat została dokonana gotówką, podczas koncertu, lecz większość trafiła do nas w formie przelewów – bardzo często od osób, które nie były w stanie przybyć osobiście i radować się wraz z nami wspaniałą muzyką, ale mimo to postanowiły dołożyć swoją cegiełkę do ratowania Michała.

 

Poza podziękowaniami mam też do przekazania wspaniałą wiadomość: parę dni temu Michał przeszedł drugą transplantację szpiku – czuje się dobrze, a nowy szpik dawcy zaczął już produkować zdrową krew. Wraz z Małgosią i jej synem cieszymy się bardzo z tych wieści i trzymamy kciuki. Poniżej zamieszczam zdjęcie obojga.