W sobotę 25 marca mieliśmy okazję, dzięki gościnności pp. Elżbiety i Grzegorza Sitaków, w olsztyńskim Spichlerzu, po raz kolejny, podziwiać Mam Teatr w sztuce ”Randka w Bistro”.
Jak zwykle Pani Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczyk wspierali częstochowskie Rotary w akcjach charytatywnych, a Pani Marzanna licytowała własnego, domowego wyrobu trufle, które natychmiast znalazły nabywców. Pani Małgorzata Bieńkowska wylicytowała i kupiła symboliczną butelkę alkoholu z Ukrainy a licznie przybyli goście bardzo chętnie kupowali świąteczne słodycze pomagając nam w naszych społecznych przedsięwzięciach. Serdecznie za to dziękujemy.

Spektakl „Randka w Bistro” bardzo podobał się licznie przybyłej publiczności.
W rolach głównych: Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak, wokal: Kasia Wińcza. „Randka w Bistro” to historia małżeństwa starającego się urozmaicić swój związek za pomocą licznych randek w tym samym bistro. Tadeusz na randki w ciemno z kolejnymi kobietami. Uwielbia takie życie ale w końcu okazuje się, że te niekończące się randki w ciemno to spotkania z jedną i tą samą kobietą czyli żoną Tadeusza. Autorką scenariusza jest Marzanna Graff.

Serdeczne podziękowania dla Maćka Grabałowskiego z firmy Delta Audio za nagłośnienie spektaklu , a także firmie Met Eurosystem za sponsoring.