Tegoroczna impreza na błoniach pod zamkiem w Olsztynie odbyła się przy nieprzychylnej aurze ale za to w wyśmienitej atmosferze. Kuchnia i zabawa przednia. Dziękujemy Eli i Grzegorzowi Sitakom za gościnę w zabytkowym Spichlerzu. Dodatkowo żony Rotarian przygotowały jak zawsze kiermasz ciast i nalewek, które tradycyjnie cieszyły się ogromnym uznaniem.

Cel spotkania miłośników koni i dobrej zabawy był jak zawsze szczytny -wsparcie dla młodych artystów z Częstochowy ,,Rotary młodym talentom”.

Imprezę pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn, Tomasza Kucharskiego, otworzył Prezydent Rotary Club Częstochowa, Marek Wachelka.

W jesiennym deszczu, amatorzy koni i silnych emocji uczestniczyli bądź przyglądali się pogoni za lisem. W roli lisa wystąpiła Laura Podsiedlik ze Stajni Biały Borek. Najszybszym jeźdźcem i zdobywca lisiej kity okazał się Grzegorz Wypchlak na koniu Notis. Zwycięzca otrzymał nagrodę główną w wysokości 1000 zł, ufundowaną przez Prezydenta Rotary Club Częstochowa.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom:
PZU ZDROWIE, Dealerowi BMW Frank-Cars, firmom: Aeterno, Kobnext, Wulkan Odlewnia Żeliwa, Heiztechnik, MediaCreate, Drukarni – Introligatorni Udziałowiec.