W sobotę, 29 czerwca, Rotary Club zorganizował spływ kajakowy po malowniczej rzece Liswarcie. Wydarzenie, które przyciągnęło wielu miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku, okazało się ogromnym sukcesem. Uczestnicy mieli okazję cieszyć się pięknem otaczającej przyrody, ale również zawiązywać nowe znajomości.

Przebieg wydarzenia

Spływ rozpoczął się o godzinie 12:00 rano w miejscowości Szyszków, gdzie  uczestnicy zostali powitani przez członków Rotary . Pogoda dopisała znakomicie gdyż było aż 30 stopni  Przed rozpoczęciem spływu, wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa na wodzie oraz podstawowych technik wiosłowania.

Trasa spływu liczyła około 15 kilometrów i prowadziła przez najbardziej malownicze odcinki Liswarty. Uczestnicy mieli okazję podziwiać bogactwo fauny i flory regionu, a także poznać historię oraz legendy związane z tą rzeką. Po drodze zaplanowane były przystanki na odpoczynek, podczas których można było zjeść przekąski oraz napić się chłodnych napojów. Uczestnicy spływu wyrażali swoje zadowolenie i podkreślali, jak ważne są tego typu inicjatywy dla integracji społeczności oraz promowania aktywnego stylu życia. „To wspaniałe uczucie móc połączyć przyjemne z pożytecznym. Spływ był fantastyczny, a jednocześnie mogliśmy wesprzeć ważne inicjatywy charytatywne

Plany na przyszłość

Rotary Club zapowiedział, że zamierza kontynuować organizację tego typu wydarzeń w przyszłości. Już teraz trwają przygotowania do kolejnych edycji spływu oraz innych aktywności promujących zdrowy tryb życia i wspierających lokalne społeczności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom,. Dzięki Wam to wydarzenie mogło się odbyć i zakończyć sukcesem. Zapraszamy na kolejne inicjatywy organizowane przez Rotary Club!

                                                                     >>>>>>Kliknij tu znajduje się film <<<<<